Projektowanie wnętrz WERDHOME

Projektowanie wnętrz to nasza praca, która jednocześnie jest wspaniałą, inspirującą pasją. Aranżujemy wnętrza różnego typu – zarówno mieszkalne, jak również projektujemy przestrzeń w firmach, restauracjach, hotelach i innych obiektach użyteczności publicznej. Nasze usługi obejmują również projektowanie mebli i przedmiotów codziennego użytku zarówno na potrzeby przygotowywanych aranżacji, jak i na indywidualne zamówienia.

Do każdego zlecenia podchodzimy całkowicie indywidualnie, bo tylko takie podejście pozwala na wyzbycie się z łańcuchów schematycznego myślenia, ograniczających naszą wyobraźnię i możliwości. Niezależnie od tego, czy zgłosisz się do nas chcąc zaaranżować nowo budowany dom, mieszkanie lub firmę, czy też po to, by na nowo urządzić wnętrze już użytkowanej nieruchomości – zawsze możesz liczyć na naszą fachową pomoc.

Aranżacje z myślą o Tobie

Projektujemy i aranżujemy przestrzeń we współpracy z Tobą – naszym Klientem – ponieważ naszym nadrzędnym celem jest to, abyś w nowo urządzonej przestrzeni czuł się komfortowo, a jednocześnie utożsamiał się z nią. Współpracujemy również z wykonawcami, prowadząc nadzór autorski nad realizowanym projektem.
Mimo iż nasze biuro projektowe za siedzibę ma Kraków, nasze realizacje nie ograniczają się jedynie do tego miasta oraz Małopolski: wykonujemy również zlecenia dla Klientów z miast takich jak Warszawa, Katowice czy Poznań, jak i z nadmorskich i górskich miejscowości. Jesteśmy w stanie również wykonać projekty i wizualizacje dla Klientów z zagranicy.

W naszej pracy doceniamy i promujemy polski design, wierzymy bowiem, iż wspierając rodzime firmy oraz myśl twórczą przyczyniamy się do rozwoju potencjału naszego kraju.

Etapy współpracy przy aranżacjach i projektowaniu wnętrz

Projektowanie wnętrz przez naszą pracownię możemy rozłożyć na 3 etapy:

Etap I

  1. Wstępna rozmowa – Wymiana informacji na temat oczekiwań projektowych oraz wycena projektu

Etap II. Projektowanie

  1. Inwentaryzacja projektowanego obiektu lub dostarczenie dokumentacji przez klienta.
  2. Aranżacja, 2-3 układy projektowanych pomieszczeń.
  3. Koncepcja, wizualizacja jednej z wybranych aranżacji
  4. Rysunki wykonawcze, rysunki techniczne w 2d dla wykonawców (meble, instalacje, rozrys ścianek działowych  itp.) Po wykonaniu rysunków jest tworzone kompletne zestawienie materiałów użytych w projekcie. Wstępne oszacowanie kosztów realizacji.

Etap III (opcjonalnie)

  1. Nadzór autorski
  2. Wizyta w sklepie z klientem (na terenie Krakowa i okolic)

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami wnętrz.