Jak Pracuje
Jak powstaje projekt wnętrza? Współpracę rozpoczynam od przygotowania indywidualnej wyceny projektu. Do jej przygotowania potrzebny jest rzut wnętrza mieszkania, domu i krótki opis zakresu pracy i oczekiwań. Podczas rozmowy poruszam kwestię potrzeb i oczekiwań, omawiamy założenia projektowe i budżet na realizację. Po zebraniu niezbędnych informacji przygotowuje materiały do rozpoczęcia projektu.
architekt wnętrz, projektowanie wnętrz, wizualizacje 3d, projektowanie wnętrz na odległość, projekt wnętrza
16024
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16024,bridge-core-3.0.5,qi-blocks-1.2.6,qodef-gutenberg--no-touch,qode-page-transition-enabled,ajax_updown,page_not_loaded,boxed,vertical_menu_enabled,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-29.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16313
 

jak to się zaczyna…

Współpracę rozpoczynam od przygotowania indywidualnej wyceny projektu. Do przygotowania wyceny, potrzebny jest rzut mieszkania / domu i krótki opis zakresu pracy i oczekiwań.

 

Pracuje przede wszystkim zdalnie, więc współpraca na odległość nie jest problemem. Jedyna różnica w stosunku do pracy przy projekcie na miejscu jest taka, że klient dostarcza mi wymiary pomieszczeń i dokumentacje fotograficzną w formie elektronicznej. Mogą to być rysunki budowlane (techniczne) obiektu lub pomiar wykonany przez klienta. Jeśli jest możliwość, to inwentaryzację obiektów w Krakowie i okolicy wykonuje osobiście. Po akceptacji warunków współpracy przechodzę do procesu projektowego.

 

Pracę rozpoczynam od szczegółowej rozmowy z klientem – osobiście lub telefonicznie. Poruszam kwestię potrzeb i oczekiwań, omawiamy założenia projektowe i budżet na realizację. Po zebraniu niezbędnych informacji przygotowuje materiały do rozpoczęcia projektu.

 

Współpraca jest podzielona na trzy etapy:

 

Etap 1: projekt układów funkcjonalnych – przygotowuje w formie rysunku technicznego (2D), najczęściej są to 2-3 propozycję dla każdego z poziomów (dom/mieszkanie wielopoziomowe)

 

Etap 2: projekt koncepcyjny – opracowuje w formie wizualizacji (obrazy jpg wygenerowane w programie 3D). Wysoka jakość jest dla mnie oczywistą kwestią, więc poziom wizualizacji nie odbiega od tych prezentowanych na mojej stronie.

 

Etap 3: projekt wykonawczy – oddaje w dwóch dokumentacjach. Pierwsza zawiera rysunki techniczne dla części budowlanej, druga dla projektu mebli. Całość uzupełnia zestawienie materiałów. Podaje niezbędną ilość wybranego wyposażenia oraz wskazuje przykładowy sklep stacjonarny/internetowy w którym jest ono dostępne.

 

Nadzór autorski prowadzę w Krakowie i okolicy. Koszt jest uzależniony od ilości przyjazdów na budowę i lokalizacji inwestycji.

 

Jeśli maja Państwo dodatkowe pytanie, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

p-project2-02-600x750