Projektowanie wnętrz WERDHOME

Projektowanie wnętrz to nasza praca, która jednocześnie jest wspaniałą, inspirującą pasją. Aranżujemy wnętrza różnego typu – zarówno mieszkalne, jak również przestrzeń w firmach, restauracjach, hotelach i innych obiektach użyteczności publicznej. Nasze usługi obejmują projektowanie mebli i przedmiotów codziennego użytku zarówno na potrzeby przygotowywanych aranżacji, jak i na indywidualne zamówienia.

Do każdego zlecenia podchodzimy całkowicie indywidualnie, bo tylko takie podejście pozwala na wyzbycie się z łańcuchów schematycznego myślenia, ograniczających naszą wyobraźnię. Niezależnie od tego, czy zgłosisz się do nas chcąc zaaranżować nowo budowany dom, mieszkanie lub firmę, czy też po to, by na nowo urządzić wnętrze już użytkowanej nieruchomości – zawsze możesz liczyć na naszą fachową pomoc.

Aranżacje z myślą o Tobie

Projektujemy i aranżujemy przestrzeń we współpracy z Tobą – naszym Klientem – ponieważ naszym nadrzędnym celem jest to, abyś w nowo urządzonej przestrzeni czuł się komfortowo, a jednocześnie utożsamiał się z nią. Współpracujemy również z wykonawcami, prowadząc nadzór autorski nad realizowanym projektem.
Mimo iż nasze biuro projektowe za siedzibę ma Kraków, nasze realizacje nie ograniczają się jedynie do tego miasta oraz Małopolski: wykonujemy również zlecenia dla Klientów z miast takich jak Warszawa, Katowice czy Poznań, jak i z nadmorskich i górskich miejscowości. Jesteśmy w stanie również wykonać projekty i wizualizacje dla Klientów z zagranicy.

W naszej pracy doceniamy i promujemy polski design, wierzymy bowiem, iż wspierając rodzime firmy oraz myśl twórczą przyczyniamy się do rozwoju potencjału naszego kraju.

Etapy współpracy przy aranżacjach i projektowaniu wnętrz

Projektowanie wnętrz przez naszą pracownię możemy rozłożyć na 3 etapy:

Etap I

  1. Wstępna rozmowa – Wymiana informacji na temat oczekiwań projektowych oraz wycena projektu

Etap II. Projektowanie

  1. Inwentaryzacja projektowanego obiektu lub dostarczenie dokumentacji przez klienta.
  2. Aranżacja, 2-3 układy projektowanych pomieszczeń.
  3. Koncepcja, wizualizacja jednej z wybranych aranżacji
  4. Rysunki wykonawcze, rysunki techniczne w 2d dla wykonawców (meble, instalacje, rozrys ścianek działowych  itp.) Po wykonaniu rysunków jest tworzone kompletne zestawienie materiałów użytych w projekcie. Wstępne oszacowanie kosztów realizacji.

Etap III (opcjonalnie)

  1. Nadzór autorski
  2. Wizyta w sklepie z klientem (na terenie Krakowa i okolic)

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami wnętrz.