Dom w Waterford – Irlandia (82m2)
Projekt wnętrza domu dla młodej nowoczesnej pary. Założeniem projektowym było stworzyć przestronne pomieszczenia utrzymane w neutralnej tonacji bez mocnych akcentów i eleganckie w swej formie. ‘Ponadczasowe’ było hasłem przewodnim w trakcie trwania prac nad projektem. Aranżacja przewiduje minimalistyczne rozwiązania, ale w ogólnym odbiorze przytulne i przyjazne dla mieszkańców. Wizualizacja 3d pozwoliła klientom zapoznać się z wnętrzem przed wykonaniem projektu.
Aranżacja wnętrz Irlandia, ponadczasowe wnętrze, projekt wnętrza domu, architekt wnętrz kraków
15869
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15869,bridge-core-2.9.9,qode-page-transition-enabled,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-28.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16313
 
Category
Projekt wnętrza

Dom w Waterford – Irlandia (82m2)

Projekt został wykonany dla młodej nowoczesnej pary. Założeniem projektowym było stworzyć eleganckie wnętrza, utrzymane w neutralnej tonacji. Prosta forma była hasłem przewodnim w projekcie koncepcyjnym. Aranżacja przewiduje minimalistyczne rozwiązania, ale w ogólnym odbiorze przytulne i przyjazne dla mieszkańców. Wizualizacja 3d pozwoliła klientom zapoznać się z wnętrzem przed wykonaniem projektu.