Mieszkanie w Krakowie (51m2)
Projekt wnętrza mieszkania został wykonany dla młodej kobiety. Założeniem projektowym było stworzyć jasne i przestronne mieszkanie z wydzielonym miejscem do pracy. Klientce zależało, aby we wnętrzu dominowała biel, która doda przestrzeni. Dla mnie samej biel wyraża ponadczasową elegancje, więc postanowiłam ją wzbogacić akcentem o szlachetnym odcieniu czerwieni. Estetyka to nie wszystko, dlatego każde wnętrze jest przemyślane pod kątem ergonomii i wygody. Salon który będzie miejscem do relaksu ma najwięcej przestrzeni. Kuchnia posiada dużo miejsca roboczego do przygotowania posiłków. Łazienka mimo, że metraż jest niewielki posiada wannę i sporo miejsca do przechowywania. Hol i sypialnia posiadają pojemne szafy na których zależało klientce.
projekt wnętrza mieszkania, przestronne mieszkanie, przemyślane wnętrze, projekt wnętrza kraków
16107
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16107,bridge-core-3.1.6,qi-blocks-1.2.6,qodef-gutenberg--no-touch,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.9,qode-page-transition-enabled,ajax_updown,page_not_loaded,boxed,vertical_menu_enabled,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-30.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,qode-portfolio-single-template-5,wpb-js-composer js-comp-ver-7.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16313
 

Projekt wnętrza mieszkania w Krakowie (51 m2)

Projekt wnętrza został wykonany dla młodej kobiety. Założeniem projektowym było stworzyć jasne i przestronne mieszkanie z wydzielonym miejscem do pracy. Klientce zależało, aby we wnętrzu dominowała biel, która doda przestrzeni. Dla mnie samej biel wyraża ponadczasową elegancje, więc postanowiłam ją wzbogacić akcentem o szlachetnym odcieniu czerwieni.

Estetyka to nie wszystko, dlatego każde wnętrze jest przemyślane pod kątem ergonomii i wygody. Salon który będzie miejscem do relaksu ma najwięcej przestrzeni. Kuchnia posiada dużo miejsca roboczego do przygotowania posiłków. W łazience pomimo niewielkiego metrażu znajduje się wanna i sporo miejsca do przechowywania. Hol i sypialnia posiadają pojemne szafy na których zależało klientce.

Category
Projekt wnętrza