Mieszkanie w Krakowie (58m2)
Wnętrze zostało zaprojektowane dla młodego małżeństwa z dzieckiem. Aranżacja zakłada maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. W projekcie miało się znaleźć miejsce do przechowywania, ale z zachowaniem swobody i ogólnej estetyki wnętrza. We wspólnej przestrzeni nie brakuje miejsca do gotowania, jedzenia posiłków i relaksu. Dodatkowo oba pokolenia mają „własny kąt” wyposażony w wygodne łóżko i miejsce do przechowywania, a w pokoju rodziców również do pracy.
aranżacja wnętrz, projekt wnętrza mieszkania, projektowanie wnętrz
15960
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15960,bridge-core-1.0.6,ajax_updown,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Projekt wnętrza mieszkania w Krakowie (58m2)

Wnętrze zostało zaprojektowane dla młodego małżeństwa z dzieckiem. Aranżacja zakłada maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. W projekcie miało się znaleźć dużo szaf, regałów i ukrytych szafek. We wspólnej części mieszkania mamy przestrzeń do gotowania, jedzenia posiłków i relaksu.

Dodatkowo oba pokolenia mają „własny kąt” wyposażony w wygodne łóżko i miejsce do przechowywania osobistych rzeczy, a w pokoju rodziców również do pracy.

Category
Projekt wnętrza