Mieszkanie w Warszawie (100m2)
Mieszkanie dwupoziomowe w Warszawie. Projekt dwupoziomowego mieszkania został wykonany dla małżeństwa z trójką dzieci. Najważniejszym założeniem projektu było stworzyć osobny poziom dla młodszego pokolenia. Do dolnej części możemy dostać się przez osobne drzwi, a całość projektu miała przewidzieć wygodne i nowoczesne pomieszczenia dostosowane do potrzeb użytkowników. Open space jest miejscem wspólnych posiłków i relaksu i dlatego jest bardzo ważny dla mieszkańców. W tym miejscu łączą się różne osobowości i dlatego postawiłam na wprowadzenie kilku kolorów, które razem tworzą harmonie.   
projekt wnętrza mieszkania, mieszkanie dwupoziomowe, nowoczesne mieszkanie projekt, projektowanie wnętrz warszawa
15892
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15892,bridge-core-3.1.6,qi-blocks-1.2.6,qodef-gutenberg--no-touch,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.9,qode-page-transition-enabled,ajax_updown,page_not_loaded,boxed,vertical_menu_enabled,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-30.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,qode-portfolio-single-template-5,wpb-js-composer js-comp-ver-7.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16313
 

Dwupoziomowe mieszkanie w Warszawie (100m2)

Projekt dwupoziomowego mieszkania został wykonany dla małżeństwa z trójką dzieci. Najważniejszym założeniem projektu było stworzyć osobny poziom dla młodszego pokolenia. Projekt miał przewidzieć wygodne i nowoczesne pomieszczenia dostosowane do potrzeb użytkowników. Pokoje zostały zaprojektowane tak by wykorzystać jak najwięcej przestrzeni do przechowywania, nie tracąc przy tym komfortu w użytkowaniu.
Szczególnym miejscem dla rodziny jest część otwarta na piętrze. W tej przestrzeni spotykają się różne osobowości, dlatego postanowiłam wprowadzić klika uzupełniających się akcentów kolorystycznych. Kolory zostały wprowadzone w dodatkach i elementach, które w przyszłości będzie można w łatwy sposób zamienić.

Category
Projekt wnętrza